PRVA LIGA KOŠARKAŠA

Krunoslav Simon Stoji ‘oteo’ bodove u neizvjesnoj završnici

03.03.2024 - 20:30
Filip Gustovarac (FOTO: KK Stoja)

Ponovno su košarkaši Stoje bili vrlo blizu bodovima u večerašnjem susretu protiv gostiju iz Samobora, no oni su im ponovno ‘pobjegli’ u posljednjim trenucima susreta. Ovo je već druga jako dobra predstava pulskih košarkaša za redom u kojoj ipak nisu uspjeli slaviti. Nekadašnji reprezentativac i proslavljeni košarkaš Krunoslav Simon vodio je svoju momčad do novih bodova, a posljednjoj minuti susreta u koje se ušlo s izjednačenim rezultatom svojom tricom i ubačenim slobodnim bacanjima riješio susret u korist gostiju.

Samoborci su od prve minute bili bolja i konkretnija momčad na parketu, no isto tako dobro uzvratili su u drugoj četvrtini Puljani i na veliki se odmor otišlo s neriješenim rezultatom (61:61). Velike zasluge su to Filipa Gustovarca, koji je u tom dijelu igre postigao čak tri trice. U nastavku susreta ponovno vrlo izjednačen dvoboj do posljednje minute susreta, kojeg je potom odlučio Simon. U domaćim redovima najbolji je strijelac bio Filip Gustovarac s 19 koševa, Sandro Kordiš je postigao koš manje te zabilježio i 9 skokova. (S. Ž.)