Sedam koševa Porečanke u produženju pobjedničkog niza

Piše: Siniša Žulić

16.08.2024 - 09:02
Ivana Dojkić (FOTO: Virtus Bologna)

Tamo gdje su stale prije Olimpijskih igara igračice WNBA ekipe New York Libertya nastavile su i u nastavku prvenstva. S petom uzastopnom pobjedom i dalje drže vrh najjače svjetske košarkaške lige s velikom šansom da stignu do novog naslova. Njujorčanke su sinoć uvjerljivo svladale Los Angeles Sparks rezultatom 103:68, a dobru rolu imala je i porečka košarkašica Ivana Dojkić, koja je za 19 minuta provedenih na parketu postigla sedam pogodaka. Ivana je uz to imala tri asistencije, dvije ukradene lopte, a zabilježila je i jedan skok.

New York LIberty sada u sezoni ima 22 pobjede uz četiri poraza, od čega su samo jedan ubilježile u posljednjih deset susreta. Slijedeći susret očekuje ih već sutra kada će snage odmjeriti s ekipom Las Vegas Aces.