Među nagrađenima i Pazinjani

Pogledajte tko su dobitnici sportskih priznanja za 2021. među vozačima

0
Danijel Grubiša

Na Automotodromu Grobnik, 23. srpnja održano je proglašenje i dodjela nagrada Prvenstva Hrvatske vozačima u pojedinim disicplinama. Među nagrađenim vozačima „AK Istra Racing Team Pazin“ su Nikola Baf, Danijel Grubiša, Sandi Jugovac, Dean Jurasić, Stefani Mogorović, Leo Pernić i Marino Poropat.

U kronometar disciplini ( A11 ) visoko plasirana mjesta osvojili su:

U klasi 1, Nikola Baf osvojio je 2. mjesto. U klasi 2, Danijel Grubiša osvojio je 1. mjesto. U klasi 4, Dean Jurasić osvojio je 2. mjesto. U klasi 5, Sandi Jugovac osvojio je 2. mjesto. Marino Poropat osvojio je 2. mjesto u ukupnom poretku i 3. mjesto u klasi 6. U klasi 7, Leo Pernić osvojio je 3. mjesto.

Hrvatski auto i karting savez, auto klubu „ AK Istra Racing Team “dodijeliti će 2. Zlatnu plaketu za osvojeni trostruki naslov državnog prvaka u ekipnom plasmanu klubova za disciplinu A11, te nagradu za osvojeno 1. mjesto u ukupnom poretku klubova.

U kružnim utrkama ( A01 ), Stefani Mogorović osvojila je 1. mjesto u Juniorima, grupa 3 i 1. mjesto PH Vozačice, grupa 3.