Županijske nogometne lige: Pula ICI u posljednjih trinaest minuta preokrenula rezultat

0
Cement-Iskra
Cement-Iskra

U 10. kolu I. ŽNL Pula ICI je nakon što je gubila 3:1 preokrenula rezultat i pobijedila Banjole 4:3. U II. ŽNL Raša 1938 je na gostovanju u Rapcu pobijedila 1:0 golom Krasnićija u 55. minuti, dok je Mladost sa visokih 5:1 pobijedila posljednje Livade. U III. ŽNL - sjever Moela je sa 7:2 pobijedila Marušići. U III. ŽNL - jug Uljanik je sa 3:0 pobijedio Manjadvorce, dok su Polet i Plomin odigrali neriješeno 1:1.

I. Županijska nogometna liga

Rezultati 10. kola:

Buzet – Vodnjan 4:2 (3:2)
Strijelci:
1:0 Majcan (2.), 1:1 Podravec (14.-11m), 1:2 Dražić (17.), 2:2 Rožajac (20.), 3:2 Rožajac (42.), 4:2 Agapito (86.)
Žuti karton: Podravec (Vodnjan)
Buzet: Nemarnik, Sirotić (od 61. Bernobić), Basaneže, Prodan, Hodžić, Majcan, Agapito, Ravnić, Hamulić (od 87. Demark), Rožajac (od 78. Bolterstein), Jurada (od 57. Petričić).
Vodnjan: Prišmić, Licardo, Oroz (od 70. Kutić), Ljubas (od 86. Maljoku), Podravec, Dudić (od 86. Avdi), Marković, Dražić, J. Aljić, Britvić, Berišić (od 76. E. Aljić).

Vrsar – Marčana 2:0 (0:0)
Strijelci:
1:0 Hajdarević (53.), 2:0 Bjondić (64.)
Žuti kartoni: Legović, Drača, Hajdarević (Vrsar), A. Mavrić (Marčana)
Vrsar: Cotić, Legović, Jelaš (od 46. Fonović), Pršurić, Šegon, Simonović (od 80. Šabić), Drača, Ružić, Žiković, Biondić (od 72. Brljafa), Hajdarević.
Marčana: Vujica, Radolović, Buždon (od 72. Macuka), Sanković, Baretić, Šugar, A. Mavrić, J. Mavrić, Pekica, Gortan, Božac.

Potpićan Učka 72 – Štinjan 2:0 (0:0)
Strijelci:
1:0 Mulahalilović (49.), 2:0 Nurkić (68.-11m)
Žuti kartoni: Živulić, Barešić (Štinjan)
Potpićan Učka 72: Pamić, Runko (od 75. Mehić), Flegar (od 87. Burul), Cvečić, Matković, Lukež, Softić (od 46. Vretenar), Pliško, Nurkić (od 81. Braušić), Simić (od 46. Mulahalilović), Amidžić (od 75. Fornažar).
Štinjan: Črep, Živulić, Pauletić, Babović, Savatović, Grbac, Lazendić, Kobas, Eranović (od 73. Karušić), Barešić, Bajtel.

Pula ICI – Banjole 4:3 (1:3)
Strijelci:
0:1 švraka (17.), 0:2 Švraka (19.), 1:2 I. Stanić (25.), 1:3 Jusić (32.), 2:3 Klunić (77.), 3:3 Miletić (83.), 4:3 I. Stanić (87).
Žuti kartoni: I. Stanić, Reka, Stanojević, Bošnjak (Pula ICI), Cetina, Jusić, Tomić (Banjole).
Pula ICI: Jendruša (od 46. Giachin Rakić), V. Stanić, Sofić (od 67. Miletić), I. Stanić, Reka, Damjanac, Čelić (od 73. Šuvaković), Stanojević (od 89. Kekez), Četković (od 73. Klunić), Lolić, Bošnjak.
Banjole: Mišković, Fiorido, Cetina, Peršić, Crepulja, Osmanović (od 61. Luchesi), Švraka, Rakovac, Jusić, Todorov (od 80. Benčić), Tomić.

Pomorac – Ližnjan 1:1 (1:0)
Strijelci:
1:0 Kostešić (32.-11m), 1:1 Fedel (79.)
Žuti kartoni: Kostešić (Pomorac), Ig. Pejak (Ližnjan)
Crveni kartoni: Osmanović (Pomorac), Iv. Pejak (Ližnjan).
Pomorac: Bolković, Kostešić, Kitak, Špigić (od 90. Vojnić), Šegota, Omrčan, Urošević, Percan (od 65. Osmanović), Vuković (od 72. Đapić), Buršić (od 76. Catela), Sabadoš.
Ližnjan: Čurić, Klunić, Jadreško (od 76. Prpić), Kalčić, Iv. Pejak, Strmotić, Ig. Pejak, Topić, Fedotov, Jozepović (od 46. Licardo), Percan (od 46. Fedel).

Galižana – Funtana 3:1 (3:0)
Strijelci:
1:0 Kovačević (2.), 2:0 Rudan (11.), 3:0 Vodopia (19.), 3:1 Oliverić (78.).
Galižana: Dragun, Stipančić, Konović (od 60. Imširević), Modrušan (od 82. Agaj), Koraca, Trbara, Vodopia, Gnip, Kovačević (od 77. Luchesi), Moscarda (od 70. Ljubišić), Rudan.
Funtana: Šteko, Radić, Vidović, Buzurović, Jakovčić, Černac, Oliverić, Jugovac (od 65. Maras), M. Žiković (od 60. Jurić), I. Žiković, darer (od 46. Ćamili)

Veli Vrh – Smoljanci Sloboda 3:1

I. ŽNL
I. ŽNL

U idućem kolu (20. studenog u 14 sati) igraju: Ližnjan-Galižana (19. studenog), Funtana-Buzet, Smoljanci Sloboda-Pomorac, Banjole-Veli Vrh, Štinjan-Pula ICI, Marčana-Potpićan Učka 72, Vodnjan-Vrsar.

 

II. Županijska nogometna liga
Rezultati 10. kola: Cement-Iskra 0:0, Jedinstvo-Muntić 0:3, Mladost-Livade 5:1, Rabac-Raša 1938 0:1, Višnjan-Kaštelir Labinci 0:0, Brtonigla Nova Vas-Istra 3:2, Valbaldon 72-Kanfanar 2:0.
Poredak: 1. Mladost (24), 2. Muntić (23), 3. Jedinstvo (21), 4. Istra (19), 5. Kanfanar (17), 6. Raša 1938 (13), 7. Valbaldon 72 (13), 8. Cement (12), 9. Višnjan (11), 10. Iskra (10), 11. Kaštelir Labinci (8), 12. Rabac (7), 13. Brtonigla Nova Vas (5), 14. Livade (5).
U idućem kolu (20. studenog u 14 sati) igraju: Istra-Valbaldon 72 (19. studenog), Kanfanar-Jedinstvo, Iskra-Brtonigla Nova Vas, Kaštelir Labinci-Cement, Raša 1938-Višnjan, Livade-Rabac, Muntić-Mladost.

III. Županijska nogometna liga – sjever
Rezultati 10. kola: Moela-Marušići 7:2, Sveti Lovreč-Grožnjan Oprtalj 1.1, Vižinada-Petrovija 2:1, Savudrija-Dajla 6:1, Dinamo-Montraker 1:4, Galeb i Babići slobodni.
Poredak: 1. Moela (22), 2. Babići (18), 3. Petrovija (16), 4. Vižinada (16), 5. Grožnjan Oprtalj (14), 6. Montraker (13), 7. Dajla (9), 8. Savudrija (9), 9. Sveti Lovreč (8), 10. Marušići (7), 11. Dinamo (6), 12. Galeb (2).
U idućem kolu (20. studenog u 14 sati) igraju: Babići-Dinamo (19. studenog), Dajla-Moela, Petrovija-Savudrija, Grožnjan Optalj-Vižinada, Galeb-Sveti Lovreč, Marušići i Montraker slobodni.

III. Županijska nogometna liga – jug
Rezultati 10. kola: Uljanik-Manjadvorci 3:0, Arne Peruški-Omladinac 1952 Barban 1:2, Šišan-Puris 1:0, Polet-Plomin 1:1
Poredak: 1. Uljanik (25), 2. Omladinac 1952 Barban (19), 3. Manjadvorci (13), 4. Polet (13), 5. Puris (13), 6. Plomin (11), 7. Šišan (9), 8. Arne Peruški (5).
Prvenstvo se nastavlja na proljeće.

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

NOĆNI/A RECEPCIONAR/KA

Do: 30.06.2022.

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA

KUHAR/ICA

Do: 30.06.2022.

RABAC, ISTARSKA ŽUPANIJA

KOZMETIČAR/KA - WELLNESS TERAPEUT/KINJA

Do: 30.06.2022.

ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA

BARMEN/ICA

Do: 30.06.2022.

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA