Županijske nogometne lige: Utakmica Savudrije i Dinama prekinuta zbog udaranja suca

0

U 6. kolu I. ŽNL Pula ICI i Galižana odigrali su neriješeno uz dva crvena kartona. Funtana je u Potpićnu s visokih 4:1 pobijedila Potpićan Učku 72. U II. ŽNL Iskra je u Muntiću pobijedila 1:0, dok je vodeće Jedinstvo sa 2:0 svladala Rašu 1938. Utakmica III. ŽNL Sjever između Savudrije i Dinama prekinuta je u 90. minuti zbog udaranja suca od strane Antunca, igrača Dinama. U III. ŽNL Jug visoke pobjede ostvarili su Uljanik i Omladinac 1952 Barban.

I. Županijska nogometna liga

Rezultati 6. kola:

Pula ICI – Galižana 0:0
Žuti kartoni:
Sofić, Damijanić, Četković (Pula ICI), Luchesi, Modrušan, Vodopia, Kovačević, Moscarda, Macan (Galižana)
Crveni kartoni: Sofić (54.-drugi žuti), Macan (89.-drugi žuti)
Pula ICI: Rakić, Giachin, Begić, Stanić, Kekez, Reka, Sofić, Bošnjak, Damijanac, Miletić(od 90. Šuvaković), Lolić, Četković.
Galižana: Dragun, Luchesi, Babić (od 4. Imširević), Ljubišić (od 25. Macan), Modrušan, Vodopia, Konović, Kovačević, Moscarda, Grip.

Marčana – Banjole 0:1

Buzet – Štinjan 2:1 (2:0)
Strijelci:
1:0 Majcan (24.), 2:0 Agapito (41.), 2:1 Kalac (85.)
Žuti kartoni: Živolić, Črep (Štinjan)
Buzet: Nemarnik, Sirotić (od 74. Bolterštajn), Basaneže (od 70. Bernobić), Prodan, Vivoda, Hodžić, Agapito (od 66. Petrišić), Ravnić, Hamulić (od 76. Demark), Rožajac (od 89. Flego), Majcan.
Štinjan: Črep, Kalac, Kozić, Živolić, Ivančić, Matejak, Lazendić, Perković, Milatović, Kalanj, Peranović.

Vodnjan – Smoljanci Sloboda 0:1 (0:1)
Strijelac
: Matijaš (34.)
Žuti kartoni: E. Aljić, Ljubas (Vodnjan), Baćac (Smoljanci Sloboda)
Vodnjan: Prižmić, Oroz (od 46. Balaš), Licardo, Vasić, Lj. Aljić, Ljubas, E. Aljić (od 78. Drandić), Valčić, Dudić, Marković, Podravec.
Smoljanci Sloboda: Bilić, Baćac, Matijaš, Kovačević, Macan, Pavlić (od 88. Zaharija), Pajković, Bulešić (od 46. Puh), Kalebić (od 46. Butković), Hrelja, Doblanović (od 80. Frlin).

Vrsar – Ližnjan 2:2 (0:0)
Strijelci:
1:0 Hajdarević (55.), 2:0 Hajdarević (61.), 2:1 Fedotov (84.), 2:2 Fedel (89.)
Žuti kartoni: Pršurić (Vrsar), Klunić, Fedotov (Ližnjan)
Vrsar: Cotić, Legović, Fonović, Šegon, Pršurić, Dorčić, Žiković, Brljafa (od 66. Stanić, od. 71. Vretenar), Biondić, Ružić, Hajdarević.
Ližnjan: Čurić, Klunić, Jadreško, Kalčić, Prpić, Iv. Peljak, Ig. Peljak, Topić, Jozepović, Percan (od 46. Fedotov), Licardo (od 61. Fedel).

Potpićan Učka 72 – Funtana 1:4 (0:2)
Strijelci:
0:1 Maras (10.), 0:2 Bilandžić (22.), 0:3 Jakovčić (61.), 1:3 E. Vretenar (80.), 1:4 Jurić (90.)
Žuti kartoni: Mulahalilović (Potpićan Učka 72), Radić, Vidović (Funtana).
Potpićan Učka 72: Pamić, Aničić (od 24. Sivić), Flegar, Cvečić, I. Vretenar, Lukež, Softić, Mlahalilović (od 76. E. Vretenar), Sandić (od 58. Burul).
Funtana: Šteko, Radić (od 75. Jurić), Palinkaš, Bilandžić, Buzurović, Štifanić, Vidović, Oliverić (od 68. Črnac), M. Žiković, I. Žiković, Maras (od 58. Jakovčić).

Veli Vrh – Pomorac 0:0
Žuti kartoni:
Katić, Šistov (Veli Vrh), Bolković, A. Sabadoš (Pomorac).
Veli Vrh: Galešić, Biočina (od 46. Čeranić), Katić, Peruško, Šistov, Sarvan, Jovanović (od 70. Vidajić), Lukman (od 46. Buršić), A. Sabadoš, V. Sabadoš.

I. ŽNL
I. ŽNL

U idućem kolu (23. listopada u 15,30 sati) igraju: Smoljanci Sloboda-Vrsar (22. listopada), Pomorac– Buzet, Galižana-Veli Vrh, Funtana-Pula ICI, Ližnjan-Potpićan Učka 72, Banjole-Vodnjan, Štinjan-Marčana.

II. Županijska nogometna liga
Rezultati 6. kola:
Livade-Kaštelir Labinci 1:0, Jedinstvo-Raša 1938 2:0, Muntić-Iskra 0:1, Mladost-Istra 0:0, Višnjan-Valbaldon 72 1:0, Cement-Brtonigla Nova Vas 2:0, Rabac-Kanfanar odgođeno.
Poredak: 1. Jedinstvo (14), 2. Istra (12), 3. Mladost (12), 4. Muntić (11), 5. Kanfanar (10), 6. Cement (8), 7. Raša 1938 (7), 8. Rabac (7), 9. Višnjan (7), 10. Valabaldon 72 (6), 11. Iskra (6), 12. Livade (4), 13. Kaštelir Labinci (4), 14. Brtonigla Nova Vas (2)
U idućem kolu (23. listopada u 15,30 sati) igraju: Iskra-Mladost (22. listopada), Brtonigla Nova Vas-Jedinstvo, Valbaldon 72-Cement, Kanfanar-Višnjan, Istra-Rabac, Kaštelir Labinci-Muntić, Raša 1938-Livade.


III. Županijska nogometna liga – sjever
Rezultati 6. kola: Grožnjan Oprtalj-Dajla 1:1, Galeb-Marušići 2:2, Sveti Lovreč-Babići 2:2, Vižinada-Montraker 3:0, Savudrija-Dinamo 3:1 (prekid u 90.), Moela i Petrovija slobodni.
Poredak: 1. Moela (12), 2. Babići (11), 3. GrožnjanOprtalj (10), 4. Petrovija (9), 5. Vižinada (7), 6. Montraker (7), 7. Dinamo (6), 8. Dajla (5), 9. Marušići (4), 10. Sveti Lovreč (3), 11. Savudrija (3), 12. Galeb (1).
U idućem kolu (23. listopada u 15,30 sati) igraju: Petrovija-Grožnjan Oprtalj (22. listopada), Dinamo-Moela, Montraker-Savudrija, Babići-Vižinada, Marušići-Sveti Lovreč, Dajla i Galeb slobodni.


III. Županijska nogometna liga – jug
Rezultati 6. kola: Arne Peruški-Šišan 1:1, Uljanik-Polet 6:0, Omladinac 1952 Barban-Plomin 6:1, Manjadvorci-Puris 3:2.
Poredak: 1. Uljanik (13), 2. Manjadvorci (13), 3. Omladinac 1952 Barban (12), 4. Polet (9), 5. Puris (7), 6. Šišan (5), 7. Arne Peruški (5), 8. Plomin (1).
U idućem kolu (23. listopada u 15,30 sati) igraju: Plomin-Manjadvorci (22. listopada), Puris-Arne Peruški, Polet-Omladinac 1952 Barban, Šišan-Uljanik.

loading...

Posljednji komentari

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa