Mladi Hrvati i Srbi u Poreču remizirali u odličnoj utakmici

0

U-19 reprezentacije Hrvatske i Srbije danas su na stadionu 'Veli Jože' u Poreču odigrale prvu od dvije pripremne utakmice za euro-kvalifikacije koje i naše i Srbe čekaju sredinom ožujka. Prva: bez golova, 0:0. Zbog ne posebno naklonjenog termina oba izbornika, Ivan Gudelj i Nenad Sakić, susreli su se brojnim izostancima. I jednima i drugima nedostajalo je 7-8 inače standardnih reprezentativaca, 24sata.

U prekrasno, sunčano zimsko poslijepodne, pred 300-tinjak gledatelja na stadionu porečkog trećeligaša Jadrana, igrao se dobar, dinamičan nogomet, a naši su posebno čvrsto djelovali u obrani. Od šansi, izdvojiti valja Vuškovićev udarac glavom u 19. minuti (nakon kornera) vratar Gordić jedva je izvadio loptu iz donjeg lijevog kuta te projektil Ivana Krekovića iz 59. minute koji je otišao malo preko gostujuće grede, piše 24sata.