istarske ceste:

'Auti zaglavili u snijegu na Učki jer nisu imali opremu' (video)

0
Poklon na Učki (foto: Istramet)
Poklon na Učki (foto: Istramet)

Stara cesta za Rijeku preko Učke s istarske strane bila je u četvrtak poslijepodne neprohodna za desetak vozila zbog snijega koji je padao. - Zvali smo Centar 112 i Istarske ceste, no eto, već dva sata se čeka da se raščisti cesta - kažu vozači, javlja 24sata.

Međutim, iz Istarskih cesta kažu da je cesta cijelo vrijeme prohodna, ali da je nekoliko automobila zaglavilo jer nisu imali adekvatnu zimsku opremu.

- Naša ekipa je po dojavi izašla na teren te posula cestu kako bi automobili uspjeli nastaviti s vožnjom. Situacija je riješena vrlo brzo i automobili su za 15-ak minuta od dolaska naše ekipe mogli nastaviti put. Još jednom pozivamo vozače na oprez i obaveznu zimsku opremu za zimske uvjete, tj. zimske gume i po potrebi i lance, no što se tiče navedene ceste, ponavljam, ona je sasvim prohodna - kazao je Denis Demjanić iz Istarskih cesta, javlja 24sata.  Video o stanju na Poklonu na Učki pogledajte u nastavku. (Video: Istramet)

Posljednji komentari

Povezane vijesti

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa