Članovi karate kluba Lav u Krku osvojili pet medalja

0

U subotu, 9. lipnja u Gradu Krku na karate turniru za djecu i mladež pod nazivom «4. Krk kup» među 352 natjecatelja iz 37 klubova Njemačke, Slovenije i Hrvatske, uspješno je nastupilo i sedam članova karate kluba „Lav“ iz Pule osvojivši pet medalja - jednu zlatnu, dvije srebrne i dvije brončane medalje.

Najuspješniji od ekipe "Lava" bio je Oskar Marić koji je sve borbe riješio u svoju korist i osvojio zlatnu medalju. Posebno efektna pobjeda je bila u finalnoj borbi koju je Oskar marić završio rezultatom 9:0 prije isteka regularnog vremena borbe.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Oskar Marić, mlađi učenici -34 kg (1. mjesto)
Teide Ušić, kadetkinje - 47 kg (2. mjesto)
Josip Rogalo, kadeti - 52 kg (2. mjesto)
Ana Alaber, kadetkinje - 47 kg (3. mjesto)
Loren Domba, učenici - 30 kg (3. mjesto)

Učenica Antonela Demović i mlađi učenik Raul Maretić-Ramos su zaustavljeni u repasažnoj borbi za treće mjesto.