PRVA HRL - JUG

Silićev ‘Buzet express’ protutnjao Splitom

0
Arian Bašić (FOTO: RK Buzet)

Buzetske rukometaše u prva tri ovogodišnja službena susreta zapali su dvoboji s momčadima iz Splita, nakon što su polovično uspješno odradili dva susreta sa Splitom, rukometaši trenera Ranka Silića uvjerljivo su sada slavili protiv ‘Balić-Metličića’. Bila je to od samoga početka jednosmjerna utakmica gdje su kvalitetniji gosti u ranoj fazi stigli do prednosti (2:7 - 11’) zgodicima Valkovića, Bašića, Šegote i Nežića. Brza i efikasna igra za koju domaćin jednostavno nije imao odgovora dovela je Buzećane do dvoznamenkaste prednosti pri samom kraju prvoga poluvremena (7:17 - 28’) kada je precizan bio Lorenzo Nežić.

U nastavku susreta buzetski su rukometaši bez većih problema održavali dotad stečenu prednost te s visokom pobjedom napustili parket splitskih Gripa. Najefikasniji je u njihovim redovima bio Raul VAlković sa devet postignutih zgoditaka, dok je Arian Bašić zabilježio jednog manje.