Županijske nogometne lige: Devetka u mreži Vodnjanaca

0

U 11. kolu I. ŽNL Vrsar je na gostovanju u Vodnjanu pobijedio sa čak 9:0. Štinjan je odigrao neriješeno sa Pula ICI i osvojio prvi bod. U II. ŽNL Iskra je sa 5:0 pobijedila Brtoniglu Nova Vas. Višnjan je golom Fištreka u 90. minuti pobijedio Rašu 1938. U III. ŽNL - sjever Moela je sa 5:0 pobijedila Dajlu dok su Petrovija i Savudrija odigrali neriješeno 2:2. U III. ŽNL - jug u odigranoj zaostaloj utakmici 1. kola Omladinac 1952 Barban pobijedio je Šišan sa 2:1.

I. Županijska nogometna liga

Rezultati 11. kola:

Funtana – Buzet 3:1 (1:1)
Strijelci:
0:1 Agapito (23.), 1:1 Jurić (25.), 2:1 Jurić (47.), 3:1 Jurić (84.)
Žuti kartoni: Jakovčić, Bilandžić, Jugovac (Funtana), Ravnić, Prodan (Buzet)
Funtana: Liović, Buzurović, Jakovčić, Naumov, Darer, Štifanić (od 72. Bilandžić), Jugovac, Oliverić (od 89. Černac), M. Žiković (od 86. Maras), I. Žiković (od 88. Vidović), Jurić.
Buzet: Nemarnik, Jurada, Bolterštajn, Prodan, Hodžić, Majcan, Agapito, Ravnić, Hamulić, Rožajac, Petričić.

Smoljanci Sloboda – Pomorac 2:1 (0:1)
Strijelci:
0:1 Vuković (21.), 1:1 Ferlin (51.), 2:1 Pajković (90.)
Žuti kartoni: Zaharija, Baćac (Smoljanci Sloboda), Omrčan, Kitak, Zupanc (Pomorac).
Smoljanci Sloboda: I. Bilić, Zaharija (od 46. A. Macan), Baćac, Matijaš, Kovačević, M. Macan, Pavlić, Pajković, Puh (od 46. Ferlin), Kalebić (od 88. Vrtačić), Hrelja (od 84. Butković).
Pomorac: Bolković, Kostešić (od 86. Batelić), Zupanc, Kitak (od 68. Percan), Šegota, Omrčan, Buršić, Urošević, Vuković, A. Sabadoš, V. Sabadoš.

Banjole – Veli Vrh 2:0 (1:0)
Strijelci:
1:0 Jusić (6.), 2:0 Šafradin (67.-11m).
Žuti kartoni: Jusić, Šafradin (Banjole), Maras, Jovanović, Vidajić, Jež, Mirković (Veli Vrh).
Crveni kartoni: Luchesi (drugi žuti), Švraka (drugi žuti).
Banjole: Mišković, Peršić, Fiorido, Tomić, Crepulja, Luchesi, Švraka, Todorov, Jusić (od 90. Rakovac), Šafradin, Selak.
Veli Vrh: Galešić, Šimičević, Peruško, Vidajić, Šistov, Jovanović (od 64. Frank), Lukman (od 64. Jež), Čeranić, Maras, Manojlović, Mirković.

Štinjan – Pula ICI 0:0
Žuti karton:
Softić (Pula ICI)
Štinjan: Črep, Macan, Pauletić, Grbac, Savatović, Babović, Lazendić, Slukić, Peranović, Baretić, Mandić.
Pula ICI: Giachin-Rakić, Begić, Softić (od 71. Miletić), Kekez, I. Stanić (od 57. Šuvaković), Damijanac, V. Stanić, Stanojević, Klunić, Lolić, Četković.

Marčana – Potpićan Učka 72 1:0 (0:0)
Strijelac:
Gortan (67.)
Žuti karton: Amidžić (Potpićan Učka 72)
Marčana: Vujica, Baretić, Kamber, Sanković, Šugar, Buždon, A. Mavrić, J. Mavrić, Pekica, Gortan (od 90. Dir), Božac (od 90. Pinezić).
Potpičan Učka 72: Pamić, Runko, Flegar, Cvečić, Matković, Lukež, Burul, Pliško (od 26. Simić), Vretenar (od 37. Fornažar), Mulahalilović, Amidžić.

Vodnjan – Vrsar 0:9 (0:6)
Strijelci:
0:1 Brljafa (6.), 0:2 Brljafa (18.), 0:3 Šabić (21.), 0:4 Biondić (29.), 0:5 Žiković (32.), 0:6 Drača (36.), 0:7 Brljafa (50.), 0:8 Brljava (60.), 0:9 Drača (89.).
Vodnjan: Prižmić, Licardo, Kutić (od 46. Barišić), Britvić, Dražić (od 60. Gabrić), Oroz (od 46. E. Aljić), Valčić (od 84. Avdi), Dudić, Marković, J. Aljić, Ljubas.
Vrsar: Cotić, Legović, Fonović, Pršurić, Šegon (od 46. Jelaš), Ružić (od 46. Matošević), Drača, Šabić (od 78. Simonović), Žiković, Biondić (od 46. Stanić), Brljafa.

Ližnjan – Galižana 2:0

I. ŽNL
I. ŽNL

U idućem kolu (27. studenog u 13,30 sati) igraju: Buzet-Vrsar (26. studenog), Fpotpićan Učka 72-Vodnjan, Pula ICI-Marčana, Veli Vrh-Štinjan, Pomorac-Banjole, Galižana-Smoljanci Sloboda, Funtana-Ližnjan.

II. Županijska nogometna liga
Rezultati 11. kola: Istra-Valbaldon 72 0:1,Kanfanar-Jedinstvo 2:1, Iskra-Brtonigla Nova Vas 5:0, Kaštelir Labinci-Cement 4:2, Raša 1938-Višnjan 2:3, Livade-Rabac 3:2, Muntić-Mladost 0:0.
Poredak: 1. Mladost (25), 2. Muntić (24), 3. Jedinstvo (21), 4. Kanfanar (20), 5. Istra (19), 6. Valbaldon 72 (16), 7. Višnjan (14), 8. Raša 1938 (13), 9. Iskra (13), 10. Cement (12), 11. Kaštelir Labinci (11), 12. Livade (8), 13. Rabac (7), 14. Brtonigla Nova Vas (5).
U idućem kolu (27. studenog u 13,30 sati) igraju: Jedinstvo-Mladost (26. studenog), Rabac-Muntić, Višnjan-Livade, Cement-Raša 1938, Brtonigla Nova Vas-Kaštelir Labinci, Valbaldon 72-Iskra, Kanfanar-Istra.

III. Županijska nogometna liga – sjever
Rezultati 11. kola: Babići-Dinamo 4:2, Dajla-Moela 0:5, Petrovija-Savudrija 2:2, Grožnjan Oprtalj-Vižinada 2:5, Galeb-Sveti Lovreč 0:6, Marušići i Montraker slobodni.
Poredak: 1. Moela (25), 2. Babići (21), 3. Vižinada (19), 4. Petrovija (17), 5. Grožnjan Oprtalj (14), 6. Montraker (13), 7. Sveti Lovreč (11), 8. Savudrija (10), 9. Dajla (9), 10. Marušići (7), 11. Dinamo (6), 12. Galeb (2).
U idućem kolu (27. studenog u 13,30 sati) igraju: Vižinada-Galeb (26. studenog), Savudrija-Grožnjan Oprtalj, Moela-Petrovija, Dinamo-Marušići, Montraker-Babići, Sveti Lovreč i Dajla slobodni.

III. Županijska nogometna liga – jug
Zaostala utakmica 1. kola: Omladinac 1952 Barban-Šišan 2:1
Poredak: 1. Uljanik (25), 2. Omladinac 1952 Barban (22), 3. Manjadvorci (13), 4. Polet (13), 5. Puris (13), 6. Plomin (11), 7. Šišan (9), 8. Arne Peruški (5).
Prvenstvo se nastavlja na proljeće.

loading...

Posljednji komentari

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

DOKTOR/ICA MEDICINE - SPECIJALIST/ICA PEDIJATAR/ICA

Do: 06.08.2020.

PAZIN, ISTARSKA ŽUPANIJA

KONOBAR/KONOBARICA

Do: 06.08.2020.

LABIN, ISTARSKA ŽUPANIJA

SPREMAČ/ICA

Do: 06.08.2020.

MEDULIN, ISTARSKA ŽUPANIJA

ČISTAČ/ICA

Do: 07.08.2020.

BANJOLE, ISTARSKA ŽUPANIJA