KRONOMETAR UTRKA

Evo kako je Istra Racing Team prošao u Međimurju

0
Istra Racing Team u Međimurju

U Belici u Međimurju se održala peta ovogodišnja utrka kronometar vožnji. Natjecatelji su vozili na karting stazi „Karting Centar Blažon“.

Za AK Istra Racing Team Pazin nastupili su: u klasi 1 Nikola Baf i Albert Ivančić; u klasi 2 Danijel Grubiša i Allen John Prusić; u klasi 4 Dean Jurasić; u klasi 5 Sandi Jugovac, Alan i Elvis Uravić; u klasi 6 Filip Peteh; u klasi 7 Mauricio Bajerić. Klub je osvojio visoko plasirano 2. mjesto te je trenutno među vodećima u poretku.

Dean Jurasić u Škodi Feliciji osvojio je 1. mjesto u klasi 4 te 3. mjesto u ukupnom poretku. U klasi 2 Danijel Grubiša u Peugeotu 106 Rally osvojio je 3. mjesto.

U klasi 5 Sandi Jugovac u Peugeotu 106 Rally osvojio je 2. mjesto. U klasi 7 Mauricio Bajerić u Innocenti Proto osvojio je 3. mjesto. U Juniorima Alan Uravić u Peugeotu 106 Rally osvojio je 2. mjesto.