Prva utakmica reprezentacije: Uz vatrene igrače još vatreniji istarski navijači

0
Labinski navijači - Hrvatska u srcu

Hrvatska nogometna reprezentacija sjajnom igrom u prvoj utakmici na Euru 2012. savladala reprezentaciju Irske rezultatom 3:1. Samo tri minute bile su dovoljne Mandžukiću da glavom zatrese mrežu irskog vratara i izazove veliko slavlje hrvatskih igrača i navijača.

Pulski navijači - pripreme uoči početka utakmice
U tim trenucima kada su hrvatski reprezentativci postizali golove još jednom su se vatreni navijači ujedinili u slavlju kako diljem Hrvatske tako i u Istri. Uspjesi reprezentacije očito su jedna od rijetkih stvari kojoj se možemo iskreno nesuzdržano svi zajedno radovati.

Uz standardno navijanje, pazinski navijači, koji su se okupili na Trgu slobode, u poluvremenu su odigrali prvi dio malonogometnog turnira. Turnir će se održavati i u poluvremenu svake slijedeće utakmice naše reprezentacije.

Sa željom da se navijanje i radost navijača nastavi istim žarom i u slijedećim utakmicama, donosimo vam fotografije djelića vatrene navijačke atmosfere iz Pule, Labina i Pazina.