IVAN JAKOVČIĆ O ŠANSAMA STRANAČKOG KANDIDATA ZA ŽUPANA
''Paus ne ulazi u drugi krug. IDS bi prvi put u povijesti mogao izgubiti i apsolutnu većinu u Županijskoj skupštini'
20.02.2025 - 08:02
Valamar Jazz Festival, koji se već tradicionalno održava u Poreču, ove godine odvijat će se u novom terminu od 20. do 24. lipnja. Umjetnička direktorica festivala Tamara Obrovac i njen tim pripremili su i ove godine atraktivan glazbeni program koji će svakog istinskog ljubitelja jazza potaknuti da već sada datume festivala upiše u svoj kalendar.
Iako će se festival održati nešto ranije nego prethodnih godina, dugi dani, ugodne noći i toplo more i dalje će biti začin bogatom festivalskom programu.
Program festivala započinje 20. lipnja u lapidariju Zavičajnog muzeja Poreštine, gjde će nastupiti Marko Tolja, koji će uz potporu hrvatskih glazbenih snaga izvesti poznate jazz standarde.