Županijske nogometne lige: Galižana sama na vrhu

0

U 16. kolu I. ŽNL Galižana je u Vodnjanu slavila sa 3:0. Golovima Josipa Mavrića Marčana je pobijedila Funtanu 2:1. Ližnjan je u Štinjanu pobijedio sa 3:1 U II. ŽNL Raša 1938 je izgubila na svom terenu od Istre sa 3:0. Golom Medica u 90. minuti Brtonigla Nova Vas osvojila je bod protiv Mladosti. U III. ŽNL - sjever babići su sa čak 7:1 pobijedili Petroviju dok je Dinamo u Juricanima svladao Galkeb sa 6:1. U III. ŽNL - jug Uljanik je sa 5:0 pobijedio Plomin dok je Polet na gostovanju u Šišanu slavio sa 1:0.

I. Županijska liga

Rezultati 16. kola:

Buzet – Pula ICI 1:1 (0:0)
Strijelci:
0:1 Reka (59.), 1:1 Bolterštain (82.)
Žuti kartoni: Sirotić, Prodan (Buzet), Predan, Pauletić, Čelić (Pula ICI)
Buzet: Nemarnik, Bolterštain, Vitas (od 55. Basaneže), Prodan Hodžić, Sirotić, Agapito, Ravnić, Majcan (od 70. Alić), Rožajac (od 87. Flego), Pertičić.
Pula ICI: Giachin-Rakić, Miletić, Pauletić, Kekez, Reka, Pezić, Čelić, Damjanac, Predan, Stanić, Perković.

Potpićan Učka 72 – Veli Vrh 1:0 (1:0)
Strijelac: Drndić (44.)
Žuti kartoni: Runko, Burul (Potpićan Učka 72), Katić, Sarvan, Mirković (Veli Vrh).
Potpićan Učka 72: Pamić, Softić (od 46. Matković), Foško, Cvečić, sandić, runko, Pliško, Fejzić, Nurkić (od 69. Debeljak), Drndić (od 90. Braušić), Flegar (od 85. Burul).
Veli Vrh: Galešić, Katić, Šimičević, peruško (od 63. Jovanović), Vidajić, Šistov (od 68. Banković), Sarvan, Lukman (od 75. Jež), Radola (od 12. Mirković), Maras, Manojlovski.

Vrsar – Pomorac 0:1 (0:0)
Strijelac: Vuković (61.)
Žuti kartoni: Simonović (Vrsar), Lalović, Kostešić, Jovanović (Pomorac)
Vrsar: Cotić, Macan, Matošević (od 46. Fonović), Pršurić, Šegon, Simonović (od 65. Brljafa), Žiković (od 46. Ružić), Biondić, Drača, Hajdarević (od 73. Legović).
Pomorac: Zupanc, Lalović, Kitak, A. Sabadoš, Šegota, Kostešić, Urošević, Vuković, V. Sabadoš, Buršić, Vlačić.

Marčana – Funtana 2:1 (1:1)
Strijelci: 1:0 J. Mavrić, 1:1 B. Ćamili (32.), 2:1 j. Mavrić (69.-11m)
Žuti kartoni: Četković, Šugar (Marčana), Štifanić, Belušić, B. Ćamili, Buzurović, I. Palinkaš (Funtana).
Marčana: Vujica, Radolović (od 82. Dir), Grgić, sanković, Šugar, Buždon, A. Mavrić, J. Mavrić, Četković (od 67. Pinezić), Gortan (od 74. Kamber), Baretić.
Funtana: Šteko, Belušić, Z. Palinkaš, Buzurović, Darer (od 84. I. Žiković), I. Palinkaš, Oliverić (od 46. Gjumić), Vidović, Štifanić (od 63. Biladžić), M. Žiković, B. Ćamili.

Štinjan – Ližnjan 1:3 (1:2)
Strijelci: 0:1 Licardo (9.), 1:1 bajtela (40.), 1:2 Fedotov (44.), 1:3 Iv. Pejak (51.)
Žuti kartoni: Črep, Meden, Živolić (Štinjan)
Štinjan: Črep, Macan, Meden (od 53. Košir), Živolić, Katić, Babović, Moscarda, Peranović, Bajtela (od 85. Buršić), Mandić (od 65. Ukošić), Šuran.
Ližnjan: Tončinić (od 46. radolović), Mavrić (od 73. Peruško), Kalčić, Iv. Pejak (od 56. Percan), Strmotić, Ig. Pejak, Topić, Fedotov, Jozepović (od 56. rakovac), Licardo (od 85. Peršić), Fedel (od 56. Prpić).

Banjole – Smoljanci Sloboda 3:1 (0:0)
Strijelci: 0:1 Lajtman (67.), 1:1 Švraka (73.), 2:1 Luchesi (86.), 3:1 Šafradin (88.)
Žuti kartoni: Peršić (Banjole), Puh, Modrušan (Smoljanci Sloboda).
Crveni karton: Baćac (73.-drugi žuti) (Smoljanci Sloboda)
Banjole: Mišković, Peršić, Luchesi, Todorov, Crepulja (od 24. Biočina), Švraka (od 90. Fiorido), cetina (od 60. Maretić), Šafradin (od 90. Stojak), Perković (od 60. Živković), Jusić (od 89. Buršić), Osmanović.
Smoljanci Sloboda: Jurčević, Hrelja (od 46. Pajković), Baćac, Matijaš, Buršić, Lajtman, Kalebić (od 64. Botić), Macan, Pavlić (od 83. Doblanović), Puh, Modrušan.

Vodnjan – Galižana 0:3

I. ŽNL
I. ŽNL

U idućem kolu (25. ožujka u 16,30 sati) igraju: Veli Vrh-Pula ICI (24. ožujka), Banjole-Buzet, Smoljanci Sloboda-Štinjan, Ližnjan-Marčana, Funtana-Vodnjan, Galižana-Vrsar, Pomorac-Potpićan Učka 72.
 

II. Županijska nogometna liga
Rezultati 16. kola: Muntić-Valbaldon 72 4:0, Jedinstvo-Višnjan 3:0, Rabac-Cement 0:0, Mladost-Brtonigla Nova Vas 1:1, Livade-Kanfanar 3:1, Raša 1938-Istra 0:3, Kaštelir Labinci-Iskra 1:1.
Poredak: 1. Mladost (38), 2. Muntić (34), 3. Istra (31), 4. Kanfanar (27), 5. Jedinstvo (27), 6.
Raša 1938 (25), 7. Iskra (22), 8. Livade (22), 9. Valbaldon 72 (20), 10. Cement (16), 11. Višnjan (16), 12. Kaštelir Labinci (13), 13. Brtonigla Nova Vas (10), 14. Rabac (9).
U idućem kolu (25. ožujka u 16,30 sati) igraju: Cement-Višnjan (24. ožujka), Kaštelir Labinci-Jedinstvo, Iskra-Raša 1938, Istra-Livade, Kanfanar-Muntić, Valbaldon 72-Mladost, Brtonigla Nova Vas-Rabac.

III. Županijska nogometna liga – sjever
Rezultati 16. kola: Vižinada-Moela 2:2, Galeb-Dinamo 1:6, Grožnjan Ortalj-Montraker 5:1, Petrovija-Babići 1:7, Dajla-Marušići 4:1, Sveti Lovreč i Savudrija slobodni.
Poredak: 1. Moela (38), 2. Babići (29), 3. Vižinada (23), 4. Grožnjan Oprtalj (20), 5. Petrovija (20), 6. Savudrija (19), 7. Montraker (18), 8. Sveti Lovreč (17), 9. Dajla (17), 10. Dinamo (11), 11. Marušići (9), 12. Galeb (2).
U idućem kolu (25. ožujka u 16,30 sati) igraju: Marušići-Petrovija (24. ožujka), Moela-Savudrija, Babići-Grožnjan Oprtalj, Montraker-Galeb, Dinamo-Sveti Lovreč, Vižinada i Dajla slobodni.

III. Županijska nogometna liga – jug
Rezultati 12. kola: Omladinac 1952 Barban-Puris 4:0, Arne Peruški-Manjadvorci 1:0, Šišan-Polet 0:1, Uljanik-Plomin 5:0.
Poredak: 1. Uljanik (31), 2. Omladinac 1952 Barban (25), 3. Polet (17), 4. Manjadvorci (16), 5. Plomin (14), 6. Puris (13), 7. Šišan (12), 8. Arne Peruški (9).
U idućem kolu (25. ožujka u 16,30 sati) igraju: Šišan-Arne Peruški (24. ožujka), Polet-Uljanik, Plomin-Omladinac 1952 Barban, Puris-Manjadvorci.

 

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

KUHAR/ICA

Do: 30.06.2022.

RABAC, ISTARSKA ŽUPANIJA

KUHAR/ICA

Do: 30.06.2022.

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA

KONOBAR/ICA

Do: 30.06.2022.

ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA

BRODOVOĐA/BRODOVOTKINJA

Do: 30.06.2022.

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA