Lavovi izuzetno uspješni na karate turniru na Grobniku

30.09.2013 - 10:48
Članovi Karate kluba Lav iz Pule

U mjestu Mavrinci iznad Rijeke održan je karate turnir na kojemu je sudjelovalo oko 280 natjecatelja iz 26 klubova.

Među njima su izuzetno uspješno nastupila i četiri člana Karate kluba „Lav“ iz Pule. Lavovi su osvojili 6 medalja i to 2 srebrne i 4 brončane medalje. Ana Alaber je nastupila u seniorkama do 61 kg i osvojila 2. mjesto dok je u kategoriji juniorki  do 59 kg osvojila 3. mjesto. Maja Pavlović je u seniorkama do 61 kg osvojila 3. mjesto.

Fanika Hlubocki u svojoj kategoriji juniorki do 48 kg nije imala konkurenciju pa je prebačena dvije kategorije više, do 59 kg gdje je u neravnopravnoj borbi osvojila 3. mjesto. Loren Domba je u učenicima do 34 kg osvojio 2. mjesto, a u mlađim kadetima do 36 kg 3. mjesto.

Iako su se lavice Fanika Hlubocki i Ana Alaber vratile umorne prije sedam dana sa Europskog prvenstva, pokazale su da je u njima velika volja za daljnjim osvajanjima odličja po raznim borilištima. Tako već slijedeći vikend jedna ekipa lavova nastupa u Rijeci na Croatia open karate turniru, a druga ekipa na kickboxing turniru „Otvoreni kup Slunja“.