Ana Alaber najuspješnija na turniru u Slavonskom Brodu

02.09.2013 - 07:21
Ana Alaber proglašena je najuspješnijom natjecateljicom turnira

U subotu, 31. kolovoza u Slavonskom Brodu je održan kickboxing turnir pod nazivom „Slavonija fighting championship - OPEN CHAMPIONSHIP“. Sudjelovalo je 157 natjecatelja iz 25 klubova Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Među njima je u point fightingu i light contactu izuzetno uspješno nastupilo i pet natjecatelja Kickboxing kluba „Lav“ (četiri iz pulskog i jedan iz medulinskog kluba). Osvojili su  pet zlatnih, tri srebrne, jednu brončanu medalju i dva pehara.

Ovaj turnir je poslužio kao posljednja provjera reprezentativaca pred nastup na Europskom kickboxing prvenstvu u Poljskoj koje počinje za dva tjedna. Najuspješnija je bila Ana Alaber koja je osvojila dva pehara i to kao najbolja juniorka te i općenito kao sveukupno najbolja natjecateljica cijelog turnira obzirom da je sve svoje borbe i u point fightingu i u light contactu završila uvjerljivim pobjedama.