Rukometaši Umaga poraženi u osmini finala Kupa Hrvatske

0

U osmini finala Kupa Hrvatske za rukometaše Umag je na svom terenu poražen od Siscie 30:32. Nakon što su do osmine finala uspjeli pobijediti premijer ligaše Buzet i Poreč, Umag je zamalo pobijedio i Sisčane.
Prvo poluvrijeme Umag je vodio sa četiri gola razlike (19:15). U drugome dijelu domaćini su dominirali terenom do 40. minute da bi onda krenula serija Sisčana od 6:1 i poravnjanje 25:25. Ostatak utakmice protekao je u igri gol za gol. U 59. minuti Kobetić je u protunapadu doveo Sisciu u vodstvo a desetak sekundi prije kraja Bjeliš je potvrdio pobjedu Sisčana, nakon što su isključeni Sever i Dizdar iz Umaga. (D.Ć.)

Umag – Siscia 30:32 (19:15)

Umag: Srebrnić, Buljan, Ćosić, Kalender, Stapar 1, Sever 3, Bošnjak 4, Beliga, M. Matošević, Lovrić, Buvinić 13 (7), Slipčević (7), Dizdar 4, T. Matošević 5, Burnić (12).

Siscia: Somić, Tojčić 2, Bjeliš 2, Žarković, Mesarić 4, Balić 2, Raić 6, Baltić 2, Kvesić (4), Nuić 8 83), Čutura 2, Nikić, Kobetić 4, Bilušić (10).