Pogledajte tko je u radnim tijelima Gradskog vijeća Labina!

0
Velika vijećnica Grada Labina u kojoj se održavaju sjednice Gradskog vijeća
Velika vijećnica Grada Labina u kojoj se održavaju sjednice Gradskog vijeća

Na sjednici Gradskog vijeća Labina održanoj 9. kolovoza izabrani su članovi radnih tijela u novom sazivu Gradskog vijeća. Broj članova u pojedinim radnim tijelima usklađen je na međustranačkim dogovorima između predstavnika vladajuće većine i oporbenih stranaka i listi.

Članovi radnih tijela ne moraju biti iz sastava Gradskog vijeća. Također, oznaka političke stranke ili koalicije uz imena članova radnih tijela ne mora nužno značiti da su te osobe i članovi tih stranaka, već su ih te stranke predložile kao članove.           

Mandatna komisija: Renata Kiršić (IDS-HNS-HSU) - predsjednica, Dean Milevoj (IDS-HNS-HSU) i Nenad Boršić (HDZ).

Komisija za izbor i imenovanja: Vesna Šćira Knapić (IDS-HNS-HSU) – predsjednica, Alda Miletić (IDS-HNS-HSU), Paolo Brezac (IDS-HNS-HSU), Darko Martinović (lista Silvana Vlačića) i Daniel Mohorović (SDP).

Komisija za dodjelu priznanja: Eni Modrušan (IDS-HNS-HSU), Valter Poropat (IDS-HNS-HSU), Leo Licul (IDS-HNS-HSU), Pino Paliska (lista Silvana Vlačića) i Nevenka Belušić (SDP)

Komisija za predstavke i prijedloge: Elvira Munjas (SDP), Morena Jurasić (IDS-HNS-HSU), Helena Derosi (IDS-HNS-HSU), Vesna Marić (IDS-HNS-HSU) i Moreno Čekada (lista Silvana Vlačića).

Komisija za nacionalne manjine: Wiliam Negri (IDS-HNS-HSU), Cvija Davidović Perić (IDS-HNS-HSU),  Esad Spahić,  Ifet  Bešić (SDP) i Davor Šverko (lista Silvana Vlačića)

Odbor za kulturu: Daniel Mohorović ((SDP) - predsjednik, Dean Nestorović (IDS–HNS-HSU), Toni Juričić (IDS-HNS-HSU), Josip Mohorović (IDS-HNS-HSU), Mirela Karić (IDS-HNS-HSU), Anja Šumberac (lista Silvana Vlačića) i Emila Radeljević (HDZ).

Odbor za sport: Edi Kodrin (lista Silvana Vlačića) – predsjednik, Josip Štemberga (SDP), Đanluka Miletić (IDS-HNS-HSU), Đulijano Kos (IDS-HNS-HSU) i Vedran Samarđija (IDS-HNS-HSU).

Odbor za rad, zdravstvo i socijalna pitanja: Dr. Nikola Gržalja (lista Silvana Vlačića) – predsjednik, dr. Moreno Milevoj (IDS-HNS-HSU), dr. Božena Vutuc Franković (IDS–HNS-HSU), Matea Tireli (IDS-HNS-HSU) i Orijana Jurčević (lista Nevine Miškulin).

Odbor za predškolski i školski odgoj i obrazovanje: Ivana Škopac (IDS-HNS-HSU) – predsjednica, Tatijana Blašković (IDS-HNS-HSU), Elvis Diminić (IDS-HNS-HSU), Eni Babić (lista Silvana Vlačića) i Neel Rocco (SDP).

Odbor za gospodarstvo: Valdi Gobo (SDP) – predsjednik, Borjan Batagelj (IDS-HNS-HSU), Ivan Peršić (IDS-HNS-HSU), Karlo Paliska (IDS-HNS-HSU), Ervin Mešanović (IDS-HNS-HSU), Darko Martinović (lista Silvana Vlačića) i Bernard Santaleza (lista Nevine Miškulin).

Odbor za financije: Dorino Rajković (IDS-HNS-HSU) – predsjednik, Bojan Batelić (IDS-HNS-HSU), Nada Išin (IDS-HNS-HSU), Diego Čekada (IDS-HNS-HSU), Tanja Pejić (lista Silvana Vlačića), Siniša Novak (HDZ) i Jasminka Radolović (lista Nevine Miškulin).

Odbor za zaštitu okoliša: Mladen Bastijanić (lista Silvana Vlačića) – predsjednik, Željko Ernečić (SDP), Nada Križanac (IDS-HNS-HSU), Pjero Glavičić (IDS-HNS-HSU) i Lori Luketa Dagostin (IDS-HNS-HSU).

Odbor za urbanizam, graditeljstvo i komunalne poslove: Igor Miletić (IDS-HNS-HSU) – predsjednik, Bojan Memić (IDS-HNS-HSU), Klaudio Bastijanić (IDS-HNS-HSU), Valdi Medančić (lista Silvana Vlačića) i Valdi Gobo (SDP).

Odbor za mjesnu samoupravu: Miran Gortan (HDZ) – predsjednik, Smiljan Popov (IDS-HNS-HSU), Elvira Milevoj (IDS-HNS-HSU), Salmir Mrkaljević (IDS-HNS-HSU) i Marija Milevoj (SDP).

Članovi Komisije za Statut, Poslovnik i zakonodavstvo te Odbora za suradnju s općinama, gradovima, županijama, regijama i međunarodnu suradnju bit će izabrani na idućoj sjednici Gradskog vijeća. (N.Č.)

Najnovije vijesti