Nositelj liste IDS-HSU-HNS Vedran Ivančić:

'Svi smo tu za Pazin i za naše građane moramo zasukati rukave'

0

„Kad vidim koliko je snažna želja Pazinjanki i Pazinjana da se stvari konačno pokrenu u našem gradu, onda imamo razloga s optimizmom gledati na budućnost jer smo na dobrom putu!“, poručio je predsjednik IDS-a Pazina Vedran Ivančić, na druženju s građanima na trgu u Pazinu. S građanima su razgovarali i kandidati liste IDS-HSU-HNS, a jaku podršku listi pružio je i novi predsjednik IDS-a Dalibor Paus te potpredsjednica Elena Puh Belci.

Predsjednik pazinskog IDS-a i nositelj liste Vedran Ivančić zahvalio se, prije svega, svim građanima koji su u proteklim tjednima javili s njihovim idejama i prioritetima za daljnji razvoj Pazina. – Svaku večer smo otvoreno razgovarali o budućnosti Pazina i to je meni osobno bilo predivno iskustvo. Energiju koju smo osjetili kod naših sugrađana želimo i moramo unijeti u Vijeće. To je naš glavni zadatak i na to se obvezujemo.

-  U proteklim mjesecima politika se odmakla od ljudi, interesi političkih stranaka stavljeni su ispred interesa građana. To se mora već od ponedjeljka promijeniti. Vijeće mora postati mjesto gdje će se bez fige u džepu tražiti najbolja rješenja za naš grad. Treba prestati s praksom da se gleda tko nosi čiji dres, odnosno da se vijećnici i njihovi prijedlozi dijele po stranačkoj pripadnosti. Svi smo tu za Pazin i za naše građane moramo zasukati rukave, kazao je Ivančić.  

 

Zato smo, naglasio je predsjednik pazinskog IDS-a, cijelo vrijeme vodili konstruktivnu kampanju okrenutu budućnosti i predstavili program za razvoj Pazina. Naglasak smo stavili na dodatno dizanje standarda u vrtićima i školama te umirovljenika, na dugoročno rješavanje stambenog pitanja obitelji i mladih, snažno i ciljano poticanje gospodarstva, uređenje gradskog trga i revitalizaciju starogradske jezgre te dodatno uređenje sportske zone.

- Pred nama je puno posla. Naši kandidati to jako dobro znaju. Svjesni smo da je potrebno manje besid i više dela. Zato ove nedjelje tražimo podršku naših sugrađana kako bi se stvari konačno pokrenule u Pazinu. Znamo da se u svakom segmentu mogu napraviti veliki iskoraci i  želimo svima pokazati jest da se naš grad ne može razvijati ispraznim frazama, već ozbiljnim radom, zaključio je predsjednik pazinskog IDS-a Vedran Ivančić.  

Podršku listi pružio je i novi predsjednik IDS-a Dalibor Paus. – Pazinjani neće pogriješiti daju li glas listi IDS-HSU-HNS. Tu su nova lica koja sa sobom nose nevjerojatnu količinu energije i novi pristup u politici. To su ljudi koji žele ponuditi nove, svježe ideje i ono što je najvažnije, to su ljudi koji vole više slušati nego pričati. A to posebno pozdravljam!

- Pazinu treba više suradnje i konstruktivnih iskoraka, zato pozivam sve građanke i građane Pazina da u nedjelju zaokruže listu broj 2 i time daju snažan poticaj daljnjem razvoju Pazina, zaključio je predsjednik IDS-a Dalibor Paus.

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

KUHINJSKI/A RADNIK/ICA

Do: 30.06.2022.

RABAC, ISTARSKA ŽUPANIJA

KUHAR/ICA

Do: 30.06.2022.

RABAC, ISTARSKA ŽUPANIJA

KUHAR/ICA

Do: 30.06.2022.

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA

KONOBAR/ICA

Do: 30.06.2022.

VRSAR-ORSERA, ISTARSKA ŽUPANIJA