Učenici u izolaciji: pazinska škola prešla na online nastavu

0
Pazinski maturanti početkom ove godine (Foto Festival)
Pazinski maturanti početkom ove godine (Foto Festival)

Tijekom prošlog tjedna, a i u tjednu koji dolazi, veći je broj učenika i nastavnika Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile završio je u izolaciji zbog koronavirusa. Tim povodom oglasila se ravnateljica Suzana Poropat-Božac.

"Nismo u mogućnosti imati nastavu u učionicama pa, u cilju sprječavanja daljnjeg širenja Covid-19 u našoj školi i prema preporuci nadležnih službi vezano uz trenutačnu epidemiološku situaciju od 26. listopada cijela naša škola prelazi na on-line nastavu, odnosno nastavu na daljinu ( C model nastave ) u trajanju od minimalno dva tjedna, koristeći platformu Teams. Nastava će se održavati prema postojećem rasporedu i postojećim smjenama u stvarnom vremenu i to  od ponedjeljka (26.10.) smjena B (2. i 4. razredi ujutro), a sljedeći  tjedan  od srijede (4.11.) smjena A (1. i 3. razredi ujutro).  Ponedjeljak i utorak  (2. i 3. 11.) su jesenski praznici za učenike i nema nastave. Učenici koji idu na praksu izvan škole, praksu obavljaju  redovito (uz epidemiološke mjere koje su na snazi) osim u slučajevima ako su bolesni ili u izolaciji ili je praksu otkazao poslodavac", objavili su iz pazinske srednje škole uz obavijest da se na nastavu u školu vraćaju 9. studenog.

loading...

Posljednji komentari

Povezane vijesti

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

KONOBAR/ICA U PIZZERIJI

Do: 30.09.2020.

KAROJBA, ISTARSKA ŽUPANIJA

MONTER/KA SUHE GRADNJE (KNAUF)

Do: 30.09.2020.

PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA

KONOBAR/ICA

Do: 10.10.2020.

NOVIGRAD-CITTANOVA, ISTARSKA ŽUPANIJA