Lavovi izvrsni na međunarodnom karate turniru u češkoj

0
Natjecatelji karate kluba "Lav" iz Pule sudjelovali su na turniru u Češkoj

Troje natjecatelja karate kluba "Lav" iz Pule u subotu, 06. listopada izuzetno je uspješno nastupilo u mjestu Chocen (Kocenj) u Češkoj na međunarodnom karate turniru "Shotokan cup 2012 - Vamberk". Na turniru je sudjelovalo 310 natjecatelja iz Hrvatske, Češke, Slovačke i Indije. Lavovi su osvojili dva prva mjesta, pehare i nagrade organizatora.

Ana Alaber je u kategoriji juniorki do 53 kg osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju, pehar i poklon organizatora. Do zlatne medalje, pehara i poklona organizatora je uspio doći i Loren Domba u kategoriji dječaka do 30 kg. David Gržan je ostao bez medalje izgubivši borbu još u osmini finala.