Lavovi na kupu šampiona osvojili jedno prvo i dva druga mjesta

0
Lavovi na karate kupu šampiona

Pet natjecatelja Karate kluba "Lav" uspješno je nastupilo na izuzetno jakom karate turniru "10 Kup Tad – karate kup šampiona" koji je održan 14. travnja.

Lavovi su osvojili jedno prvo mjesto i dva druga mjesta. Na turniru je sudjelovalo oko 700 natjecatelja iz šest europskih država i Rusije.

Medulinska „Lavica“ Fanika Hlubocki je u kategoriji juniorki do 48 kg, pobjedom u finalu nad predstavnicom Italije, osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.

Pulski „Lavovi“ Oskar Marić u kategoriji učenika do 42 kg i Loren Domba u kategoriji mlađih učenika do 38 kg, osvojili su druga mjesta i srebrne medalje.

Ovaj put su bez medalje ostali medulinska juniorka Diana Tanushaj i pulska juniorka Ana Alaber.