istra 1961

Daniel Sponza dao ostavku na mjesto glasnogovornika

0
Daniel Sponza (foto: Glas Istre)
Daniel Sponza (foto: Glas Istre)

"Nakon 12 godina provedenih u NK Istri 1961 (za moje vrijeme klub je promijenio pet imena) na mjestu glasnogovornika, obavještavam Vas da napuštam tu funkciju koju sam obavljao sa stopostotnom predanošću i maksimalnim angažmanom i zalaganjem, a za to najveću zaslugu ima moja ljubav prema našem klubu NK Istri 1961", poručio je u priopćenju od 2. prosinca Daniel Sponza, poznati istarski novinar i glasnogovrnik tog kluba.

"Nakon 12 godina rada na funkciju glasnogovornika kluba mogu reći da sam imao privilegiju biti na takvoj poziciji i upoznati toliko divnih sportskih, prije svega nogometnih djelatnika kao i kolega novinara. Nakon novog preustroja pozicija u klubu odlazim svojom odlukom i bez zamjerke prema ikome (osim prema samome sebi što sam toliko čekao)..." zapisao je. "I dalje ću pratiti utakmice našeg kluba, klubu želim puno uspjeha i dobrih sportskih rezultata, a klub odnosno prije svega momčad i njen stožer će u meni uvijek imati istinskog navijača", poručio je Sponza.

Najnovije vijesti