Ni odbojka nam nije "čista"? Trenerov brat sudio utakmicu!

0

Odbojkaši Rovinja drugi su na prvenstvenoj tablici, a u srijedu su dočekali Zagreb koji je na 11. mjestu. Bili su veliki favoriti što su kasnije potvrdili i 3-0 pobjedom, ali su imali neočekivanu pomoć, piše 24 sata.

Naime, drugi sudac utakmice bio je Dean Poropat. Isto prezime ima tajnik i trener Rovinja, njegovo ime je Klaudio. Problem nastaje ako se zna da su Dean i Klaudio braća, saznaje Večernji list.

U drugom setu Zagreb je vodio 23-19, a Rovinj je preokrenuo na 24-23, očito uz pomoć sudaca, što je potpuno naživciralo trenera gostiju Tomislava Mišinu. Kako piše glasistre.hr, zbog prigovora i povlačenja momčadi na klupu dobio je žuti karton pa su zato i izgubili taj set.

Čini se kako ni u prvoligaškoj odbojci nije sve čisto, očito su uzor neki drugi hrvatski sportovi.

Glas Istre naveo je imena svih igrača koji su igrali u obje momčadi, a u Rovinju igra još jedan Poropat. Pitanje je ima li i on kakve rodbinske veze sa sucem?, piše 24 sata